Konstytucja Solidarności dostępna gratis dla każdego!

2022-02-04

Szanowni i Drodzy Państwo,

Śpieszę poinformować, że moje starania o wydanie naszej wspólnej książki KONSTYTUCJA SOLIDARNOŚCI w formie elektronicznej zakończyły się pełnym sukcesem dzięki życzliwości Kierownictwa Kancelarii Sejmu w osobach Pana min. Christiana Młynarka i Pani min. Agnieszki Kaczmarskiej.

Książka jest teraz dostępna ZA DARMO w nakładzie miliona, dziesięciu milionów, a nawet 38.000.000 egzemplarzy - bo KAŻDY, kto sobie jej zażyczy - dostanie bezpłatny egzemplarz!!!

Nie o książkę jedynie chodzi, a samą KONSTYTUCJĘ SOLIDARNOŚCI - projekt nad którym pracowaliśmy; idee, myśli i wartości, które legły u jego podstaw. Za sprawą POWSZECHNEJ BEZPŁATNEJ DOSTĘPNOŚCI tej publikacji, zawierającej sam projekt Konstytucji RP wypracowany w Społecznej Komisji Konstytucyjnej NSZZ "Solidarność", jego omówienie i dokumenty z nim związane, każdy Polak ma możliwość poznać historię walki o konstytucję dla Rzeczypospolitej: SUWERENNEJ i SOLIDARNEJ. Refleksja na te właśnie tematy- SUWERENNOŚCI i SOLIDARNOŚCI - jest nam wszystkim dzisiaj niezbędnie potrzebna!

Dodam, że KONSTYTUCJA SOLIDARNOŚCI jest pierwszą elektroniczną publikacją Wydawnictwa Sejmowego i otwiera cykl przyszłych takich publikacji.

Bardzo proszę o skorzystanie z sposobności i pobranie tej książki oraz koniecznie o powiadomienie o niej znajomych i przyjaciół, by i Ci z publikacją się zaznajomili, a niniejszą wiadomość o niej przekazali dalej. Niech się niesie w Polskę!!!

Z wyrazami szacunku -
Prof. UW dr hab. Jan Majchrowski
redaktor naukowy "Konstytucji Solidarności"

Link do instrukcji pobrania książki i jednocześnie do jej zamówienia znajduje się poniżej:

https://wydawnictwo.sejm.gov.pl/samouczek-e-book/